Wykład online „Tolkien and Old Norse”

Centrum Badań Nordystycznych i Staroangielskich Wydziału Humianistycznego Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na wykład online „Tolkien and Old Norse”, prowadzony przez dr. Toma Birketta. Odbędzie się 16 listopada za pośrednictwem platformy Zoom.

Thomas Birkett jest wykładowcą University College Cork, doktorem literatury średniowiecznej. Jego doktorat poświęcony był runom języka staroangielskiego i starej nordyckiej poezji. W książkach A Companion to J. R. R. Tolkien (2014) i Tolkien in the Twenty-First Century (2022) pojawiały się rozdziały jego autorstwa, poświęcone językowi staronordyckiemu i tolkienowskim runom.

Spotkanie odbędzie się w środę, 16 listopada, początek o godzinie 17:00. Jest otwarte dla publiczności. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku do platformy Zoom: https://us06web.zoom.us/j/87890409878.

Źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid04Tyk7W4WLYtd4HGVMydEuiNbkv9chreAnyyzhqu8WRSVGTWhMmpxc6Qui4LhL4kCl&id=100064560975245

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.