Ruiny Zaginionego Królestwa w The One Ring RPG

Szwedzkie wydawnictwo Free League Publishing zapowiedziało pierwsze rozszerzenie do drugiej edycji gry fabularnej „The One Ring RPG”. Zatytułowane będzie „Ruins of the Lost Realm” i ma ukazać się jesienią tego roku.

W podręczniku znajdą się opisy Północnego Królestwa Dúnedainów, porady dla Mistrzów Gry jak wprowadzić te ziemie do kampanii i jak rozwijać wątek Arnoru, oraz opis szczególnych miejsc, zarówno stworzonych przez Tolkiena, jak i wymyślonych na potrzeby gry.

„Jedyny Pierścień” to gra fabularna autorstwa Francesco Nepitello, jednego z autorów gry planszowej „Wojna o Pierścień”. Została wydana w 2011 roku nakładem wydawnictwa Cubicle 7. W 2019 roku ogłoszono prace nad drugim wydaniem, jednak z początkiem roku 2020 wydawnictwo utraciło prawa do gry. Szwedzkie wydawnictwo Free League przejęło prawa do gry i rozpoczęło prace nad jej wznowieniem, zbierając fundusze na Kickstarterze. Gra ukazała się po polsku nakładem wydawnictwa Hexy Studio i Black Monk Games jako „Jedyny Pierścień”. Na razie brak informacji o polskiej wersji dodatku.

Źródło: https://us3.campaign-archive.com/?u=2dcfb24fb7c8d0fb9c2f52040&id=3cbd499e25

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.