Jak czytasz Silmarillion 36: Hobbit

Grupa Tolkien dla Dorosłych zaprasza na wznowione po wakacjach spotkania z serii „Jak czytasz Silmarillion”. Pierwsze odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet w sobotę, 24 września. Tematem będzie „Hobbit”.

Podczas rozmowy uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy „Hobbit” jest opowiastką dla dzieci czy baśnią dla dorosłych. Przydatna będzie wcześniejsza lektura książek „Hobbit z objaśnieniami” Douglasa A. Andersona i „The History of the Hobbit” Johna D. Rateliffa.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy dołączyć do facebookowej grupy Tolkien dla Dorosłych (https://www.facebook.com/groups/222911131522540/), by tam znaleźć link do spotkania na Google Meet. Alternatywnie, zamiast dołączać do grupy, można skontaktować się z jej administratorką, by otrzymać adres spotkania mailem. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Tolkien dla Dorosłych to grupa, która powstała w Warszawie, by prowadzić rozmowy na temat J.R.R. Tolkiena i jego twórczości. Początkowo wszystkie spotkania odbywały się na żywo, zaś seria „Jak czytasz Silmarillion” została zapoczątkowana w listopadzie 2018 roku. Początkowo, zgodnie z nazwą, poświęcona była wyłącznie kolejnym rozdziałom „Silmarillionu”, jednak nazwa pozostała po przeczytaniu tej książki i zabraniu się za kolejne dzieła Tolkiena.

Jedna uwaga do wpisu “Jak czytasz Silmarillion 36: Hobbit

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.