PeSTkon nr 43 i hobbicki wrzesień

Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena zaprasza w piątek, 9 września, na PeSTkonowe spotkanie w pubie Amore del Tropico. Grupa ogłosiła też plan na cały wrzesień.

Jest to już 43 spotkanie z serii PeSTkonów, a jednocześnie pierwsze po wakacjach. Odbędzie się w stałym miejscu spotkań Drużyny Pyrlandii: w pubie Amore del Tropico (ul. Ratajczaka 26). Początek o godzinie 19.30.

Spotkanie będzie pierwszym z wielu wydarzeń, które Drużyna Pyrlandii przygotowała na wrzesień. Tydzień później, w piątek 16 września, w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury odbędzie się prelekcja „Powiedz przyjacielu i poznaj Tolkiena”. Następnego dnia, w tym samym miejscu zaplanowana jest wystawka tolkienowska dla dzieci. Na 23 września planowany jest PeSTkon online „Spotkanie z dawna oczekiwane”, poświęcony hobbitom, a na 30 września przygotowano kolejne spotkanie na żywo.

PeSTkon, czyli Poznańskie Spotkanie Tolkienistów, to nazwa początkowo nadana spotkaniom online, które Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena „Drużyna Pyrlandii” wprowadziło w maju 2020 w miejsce spotkań na żywo, które stały się utrudnione w czasach pandemii. Choć powrócono do spotkań na żywo, nazwa została utrzymana, zaś okazjonalnie grupa dalej organizuje wydarzenia za pośrednictwem Internetu.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1302418573863059/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.