LotRO: Before the Shadow

Studio Standing Stone Games zapowiedziało nowy dodatek do gry „The Lord of the Rings Online”, zatytułowany „Before the Shadow”. Ma być skierowany do postaci na niższych poziomach. Nie podano daty premiery, przedsprzedaż ruszy końcem września.

Fabularnie „Before the Shadow” będzie podążać za Boromirem udającym się na naradę do Rivendell, a także na Nazgûlach poszukujących Bagginsów w Shire. W tym celu dodatek uzupełni mapę o dwa nowe regiony Swanfleet i Cardolan. Główna zawartość adresowana jest do postaci na poziomach 1-32, ale przygotowano również treść dla bohaterów na wyższych poziomach.

Więcej szczegółów o nowej zawartości ma być podawane z czasem, wraz z zbliżaniem się do przedsprzedaży.

„The Lord of the Rings Online” to gra typu MMORPG, stworzona w 2007 roku przez Turbine Inc. Początkowo wymagała miesięcznego abonamentu, z którego zrezygnowano w 2010 roku, obecnie pewna część gry jest za darmo, część zawartości wymaga dodatkowych opłat. Od 2016 roku gra jest własnością Standing Stone Games.

https://www.lotro.com/news/lotro-before-the-shadow-announcement-en

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.