Drugie polowanie na Golluma w Warszawie

Zlot Arda zaprasza na drugą edycję gry miejskiej „Polowanie na Golluma”, która odbędzie się na ulicach Warszawy w sobotę, 3 września.

Gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny: Elfickich Łowców i Mordorskich Myśliwych. Ich zadaniem będzie szukać ukrytych w przestrzeni miejskiej kodów QR, prowadzących do zagadek lub zadań do rozwiązania. Odpowiedzi będą przesyłane do Mistrza Gry za pośrednictwem Discorda, który w przypadku udzielenia prawidłowej odpowiedzi, poda lokalizację kolejnej zagadki. Pierwsza drużyna, która dotrze do ostatniego punktu i rozwiąże zadanie, wygrywa przez schwytanie Golluma.

W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba z telefonem z dostępem do internetu. Podczas gry, gracze mogą przemieszczać się wyłącznie pieszo.

Aby zapisać się do gry, należy dołączyć do kanału Ardy na Discordzie (https://discord.com/invite/qSXAeBmSsM), a następnie skorzystać z formularza.

Pierwsza edycja „Polowania na Golluma” odbyła się w sierpniu zeszłego roku, zakończyła się zwycięstwem Mordorskich Myśliwych.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/649154472930585

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.