Zlot Ennorath 2022

Po dwuletniej przerwie wraca zlot Ennorath, który odbędzie się od 28 lipca do 1 sierpnia w Antoniówce pod Radomiem.

Ruszyła też możliwość zgłaszania swoich postaci przez formularz internetowy. Wypełnienie go nie jest konieczne by wziąć udział w wydarzeniu, jednak pozwoli to organizatorom przygotować w scenariuszu bardziej osobisty wątek dla gracza. Pojawił się także pierwszy fragment fabularnej zajawki historii, który wskazuje, że rzecz może dotyczyć ludu Drúedainów lub Gwaith-i-Mírdain, Bractwa Jublierów. Będzie to kontynuacja opowieści z 2019 roku.

Uczestnicy stacjonować będą na polu namiotowym w Antoniówce. Do dyspozycji będą sanitariaty i kuchnia, a także sala kominkowa.

Zlot Ennorath to gra terenowa powstała w 2008 roku. Uczestnicy wcielają się w postaci z Śródziemia i razem ze swoim plemieniem próbują zrealizować ustalone cele. Część plemion reprezentuje Wolne Ludy Śródziemia, a część Siły Ciemności. Impreza odbywa się tradycyjnie pod koniec lipca, w różnych miejscach w Polsce – w 2019 roku był to Bolków w województwie dolnośląskim. W 2020 i 2021 roku odbyły się internetowe konwenty Ennonline zamiast tradycyjnego Zlotu.

Patronem tegorocznej edycji jest Śródziemie Wiki.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/3062696567317458/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.