Czerwcowe spotkanie tolkienowskie w Katowicach

Parmadili zapraszają w sobotę, 25 czerwca, na wakacyjne spotkanie tolkienowskie w Katowicach. Odbędzie się w kawiarnio-księgarni „Black Woolf”.

Poprzednie, majowe spotkanie, odbyło się 14 maja, w formie hybrydowej: większość uczestników była w Śląskim Klubie Fantastyki, choć była możliwość dołączenia online. W trakcie spotkania dyskutowano na takie tematy jak pieniądze w Śródziemiu, metabolizm hobbitów, dziwne teorie czytelników czy tolkienowski wariant gry Dixit.

Kolejne spotkanie zaplanowano na sobotę, 25 czerwca, na godzinę 11:00. Odbędzie się w zaprzyjaźnionej kawiarnio-księgarni „Black Woolf” (ul. 3 Maja 25, Katowice). Nie ustalono z góry żadnego tematu rozmów. Tym razem nie będzie możliwości dołączenia online.

Parmadili (w quenyi „miłośnicy ksiąg”) to nazwa Sekcji Tolkienowskiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Jest to jedna z najdłużej działających polskich grup zrzeszających fanów twórczości Profesora. Powstała w 1985 roku, choć działalność około-tolkienowska odbywała się w Klubie już wcześniej. Ich działalność to m.in. comiesięczne spotkania tolkienowskie w Katowicach.

Źródło: http://elendili.pl/viewtopic.php?p=168977#168977

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.