Konkurs „Zaproszenie na urodziny Bilbo Bagginsa”

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Zaproszenie na urodziny Bilbo Bagginsa”. Prace można zgłaszać do 27 maja.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych: 9-12 lat, 13-15 lat oraz powyżej 15 lat. Zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 lub A4 jedną z następujących technik: farby plakatowe, tempera, akwarela, piórko. Tematem pracy są urodziny Bilba Bagginsa. Gotową pracę (jedną na uczestnika) należy przesłać na adres biblioteki.

Prace zostaną ocenione przez Jury pod kątem walorów artystycznych, oryginalności, zgodności z tematem, użytego liternictwa oraz estetyki wykonania. Informacja o zwycięstwie zostanie przekazana telefonicznie, zaś nagrody (trzy w każdej kategorii oraz wyróżnienia) zostaną wręczone podczas wydarzenia plenerowego „Tolkienada w Radości”, które odbędzie się 12 czerwca.

Pełen regulamin konkursu można znaleźć na stronie: https://bibliotekawawer.pl/nowa/zaproszenie-na-urodziny-bilbo-bagginsa/.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.