Przygotuj program na XXIII Tolk-Folk

Tegoroczny Tolk-Folk, tym razem pod hasłem „Cienie Fangornu”, odbędzie się w Bielawie między 4 a 10 lipca. Trwa przygotowywanie programu, a organizatorzy zapraszają uczestników do zgłaszania własnych pomysłów do 31 maja.

Aby zgłosić swój punkt programu, należy skontaktować się z organizatorami za pośrednictwem Facebooka lub przez maila. Najbardziej typowe pomysły to warsztaty, konkursy czy prelekcje, ale można zgłaszać dowolne atrakcje.

Tegoroczna edycja imprezy ma koncentrować się na entach i upadku Isengardu. Jest to powrót do „Ostatniego Marszu”, tematu który miał być zrealizowany w 2020 roku, jednak nie doszedł do skutku przez pandemię COVID-19.

Tolk-Folk jest jedną z najstarszych polskich plenerowych imprez tolkienowskich, odbywa się od 1997 roku. Organizuje go Stowarzyszenie Tolkienowskie WIEŻA. Wydarzenie ma miejsce w Bielawie, u podnóża Gór Sowich. Oprócz tworzenia fanom twórczości Tolkiena okazji do spotkania się, oferuje liczne atrakcje – prelekcje, warsztaty czy konkursy. Wielu edycjom towarzyszyła inscenizacja bitew lub wydarzeń z kart dziejów Śródziemia.

Źródło: https://tolk-folk.pl/2022/04/08/xxiii-tolk-folk-zgloszenia-programu/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.