Kwietniowe spotkanie tolkienowskie w Katowicach

Parmadili zapraszają w sobotę, 23 kwietnia, na kolejne spotkanie w Katowicach. Odbędzie się w siedzibie Śląskiego Klubu Fantastyki.

Poprzednie, marcowe spotkanie, odbyło się 25 marca, w Dniu Czytania Tolkiena. W jego trakcie czytano fragmenty twórczości Profesora, układano tolkienowskie pangramy oraz odczytano okołotolkienowską scenkę teatralną.

Kolejne spotkanie zaplanowano na sobotę, 23 kwietnia, na godzinę 11:00. Odbędzie się w siedzibie Śląskiego Klubu Fantastyki (ul. A. Górnika 5). Zostaną podjęte starania, by odbyła się transmisja również za pomocą platformy Jitsi, pod adresem http://meet.jit.si/ParmadiliSKF.

Parmadili (w quenyi „miłośnicy ksiąg”) to nazwa Sekcji Tolkienowskiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Jest to jedna z najdłużej działających polskich grup zrzeszających fanów twórczości Profesora. Powstała w 1985 roku, choć działalność około-tolkienowska odbywała się w Klubie już wcześniej. Ich działalność to m.in. comiesięczne spotkania tolkienowskie w Katowicach.

Źródło: http://elendili.pl/viewtopic.php?p=168972#168972

2 uwagi do wpisu “Kwietniowe spotkanie tolkienowskie w Katowicach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.