Zbiórka na pejzaż dźwiękowy „A Long Expected Soundscape”

Na Kickstarterze w piątek wystartowała zbiórka na projekt „A Long Expected Soundscape”, będący pejzażem dźwiękowym do czytania „Władcy Pierścieni”. Jego autorem jest Jordan Rannells, kompozytor i inżynier dźwięku. Akcja potrwa do maja.

Celem jest stworzenie pejzażu dźwiękowego pod każdy z rozdziałów trzech ksiąg „Władcy Pierścieni”. Oprócz muzyki, zostaną wykorzystane nagrane w technologii 3D dźwięki natury, by stworzyć nastrój podróży razem z Drużyną Pierścienia oraz efekty specjalne dla postaci jak Upiory Pierścienia czy Balrog. Efekt końcowy będzie można odsłuchać zarówno łącznie, jak i z podziałem na warstwy, np. tylko muzyka lub tylko dźwięki budujące nastrój. Łączy czas wszystkich nagrań ma przekroczyć 200 godzin.

Projekt można wesprzeć wybierając kilka progów nagród: od ścieżki dźwiękowej do jednej z ksiąg (po 50 dolarów kanadyjskich), przez komplet dźwięków (120 dolarów), udział w nagraniu jako głos postaci w tle (175 dolarów) lub zagranie na instrumencie (400 dolarów). Jako cel ustalono kwotę 20 000 dolarów kanadyjskich, czas na ich zebranie jest do 9 maja. W chwili pisania na koncie było już ponad 5 000 dolarów.

Jordan Rannells zajmuje się muzyką od ponad 10 lat. W przeszłości współpracował z Johnem Howem nad audiobookiem „Ultimate Fantasy Art Academy”. Jest też jednym z redaktorów „The Prancing Pony Podcast”.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/expectedsoundscape/a-long-expected-soundscape

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.