Jak czytasz Silmarillion 33

Warszawska grupa Tolkien dla Dorosłych zaprasza na kolejne spotkanie z serii „Jak czytasz Silmarillion”. Odbędzie się za pośrednictwem platformy Google Meet w sobotę, 2 kwietnia, o godzinie 20:00. Tematem będą losy Aldariona i Erendis.

„Aldarion i Erendis. Żona marynarza” to jedna z historii opisana w „Niedokończonych Opowieści”. Aldarion był księciem Númenoru, a później, jako Tar-Aldarion, jego królem. Podróże morskie fascynowały Aldariona, to on założył Gildię Podróżników. Jednak ta pasja stała się jedną z przeszkód w jego związku z Erendis.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dołączyć do facebookowej grupy Tolkien dla Dorosłych (https://www.facebook.com/groups/222911131522540/), by tam znaleźć link do spotkania na Google Meet. Alternatywnie, zamiast dołączać do grupy, można skontaktować się z jej administratorką, by otrzymać adres spotkania mailem.

Tolkien dla Dorosłych to grupa, która powstała w Warszawie, by prowadzić rozmowy na temat J.R.R. Tolkiena i jego twórczości. Początkowo wszystkie spotkania odbywały się na żywo, zaś seria „Jak czytasz Silmarillion” została zapoczątkowana w listopadzie 2018 roku. Dwa lata później, w 2020 roku, wydarzenia przeniosły się do sieci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.