Bezmorgothawka wspiera Tarnopol

Grupa „Jak będzie w Śródziemiu bez Morgotha” postanowiła wesprzeć mieszkańców Tarnopola, organizując na ich rzecz tolkienowskie licytacje na Facebooku. Członkowie grupy będą wystawiać własne tolkienalia by wesprzeć cel.

Podobnie jak Drużyna Wiewióry, tak i grupa „Jak będzie w Śródziemiu bez Morgotha” (popularnie zwana Bezmorgothawką) postanowiła oddać część własnych tolkienowskich zbiorów na wsparcie poszkodowanych w wojnie na Ukrainie. Konkretnym celem wsparcia jest pomoc medyczna mieszkańcom Tarnopola przez zakup dla nich apteczek pierwszej pomocy. Główna zbiórka prowadzona jest na portalu Pomagam.pl pod adresem https://pomagam.pl/tarnopol, akcją kieruje Klub Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi RP w Szczytnej.

Chętni do tolkienowskiego wsparcia na facebookowej stronie grupy znajdą post ze spisem wszystkich obecnie trwających aukcji. W chwili pisania, w dniu rozpoczęcia akcji, do licytowania był naszyjnik wzorowany na naszyjniku Arweny oraz niemieckie wydanie „Hobbita” z 2012 roku. Licytacja polega na dopisywaniu ofert w komentarzach pod aukcjami. Każda aukcja trwa 3 dni. Po tym czasie osoba z najwyższą ofertą powinna wpłacić ustaloną kwotę przez zbiórkę na Pomagam.pl i okazać organizatorowi aukcji dowód wpłaty. Oprócz wzięcia udziału w licytacji, można wesprzeć akcję otwierając własną licytację.

Grupa Bezmorgothawka na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/bezmorgothawka


Jedna uwaga do wpisu “Bezmorgothawka wspiera Tarnopol

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.