PeSTkon nr 37: Tolkien a realizm

Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena zaprasza w piątek, 11 marca, na kolejne PeSTkonowe spotkanie online. W jego ramach odbędzie się prelekcja na temat: „Tolkien a realizm”.

Prelekcję wygłosi Mateusz „Izostar” Hałupka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Odbędzie się ono za pośrednictwem serwisu Zoom. Aby wziąć w nim udział, należy kliknąć na link: https://zoom.us/j/97753293844 i zainstalować program lub skorzystać z połączenia przez przeglądarkę. Można dołączyć również bezpośrednio z aplikacji, podając numer spotkania 977 5329 3844, a jako hasło wpisać odpowiedź na pytanie „walczył z Gandalfem w podziemiach”.

PeSTkon, czyli Poznańskie Spotkanie Tolkienistów to seria spotkań online, którą Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena „Drużyna Pyrlandii” wprowadziło w maju 2020 w miejsce spotkań na żywo, które stały się utrudnione w czasach pandemii. Mimo powrotu do spotkań „w realu”, formuła sieciowa jest kontynuowana,wydarzenia odbywają się mniej więcej na przemian.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1103527240439600.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.