Dwa konkursy plastyczne na Dzień Czytania Tolkiena

W ramach spisywania obchodów Dnia Czytania Tolkiena 2022, chcielibyśmy zwrócić uwagę na dwa konkursy plastyczne dla dzieci i młodzieży, które organizują biblioteki w Dzierzgoniu i warszawskim Rembertowie.

Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu, działająca w ramach Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury (ul. Krzywa 16) swój konkurs adresuje do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Tematem konkursu jest książka „Hobbit”. Swoje ilustracje można składać w siedzibie biblioteki do 21 marca. Jedyne wymagania formalne to format A3, można korzystać z dowolnej techniki.

Źródło: http://dok.dzierzgon.pl/swiatowy-dzien-czytania-tolkiena/


Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st Warszawy (ul. Gawędziarzy 8) do konkursu „W świecie Tolkiena – miłość i przyjaźń” zaprasza uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: 9-12 lat oraz 13-16 lat. Tym razem można wykonać ilustrację do dowolnej książki Tolkiena, jednak ważne jest trzymanie się tematu tegorocznego czytania: „Miłość i przyjaźń”. Prace konkursowe należy składać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży do 22 marca. Format pracy to A4, technika dowolna, pod warunkiem, że praca będzie płaska. Wyniki zostaną ogłoszone 25 marca na stronie biblioteki.

Źródło: https://www.bprembertow.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=945:w-swiecie-tolkiena-milosc-i-przyjazn-konkurs-plastyczny&catid=137&Itemid=101

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.