Marcowe spotkanie Parmadilich online

Parmadili zapraszają w sobotę, 5 marca, o godzinie 11:00 na kolejne spotkanie online.

Poprzednie, lutowe spotkanie, poświęcone było m.in. kwestii praw autorskich oraz znaków handlowych związanych z Tolkienem, grafikom promującym serial „Pierścienie Władzy” od Amazonu, przygotowaniom do Dnia Czytania Tolkiena oraz książkom opisującym realne miejsca, które stały się dla Tolkiena inspiracją dla tworzenia miejsc w Śródziemiu.

Po serii spotkań na żywo, katowickie spotkania na jakiś czas wróciły do sieci. To najbliższe odbędzie się na platformie Jitsi, pod adresem http://meet.jit.si/ParmadiliSKF. Wystarczy w czasie spotkania kliknąć na link, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Parmadili (w quenyi „miłośnicy ksiąg”) to nazwa Sekcji Tolkienowskiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Jest to jedna z najdłużej działających polskich grup zrzeszających fanów twórczości Profesora. Powstała w 1985 roku, choć działalność około-tolkienowska odbywała się w Klubie już wcześniej. Ich działalność to m.in. comiesięczne spotkania tolkienowskie w Katowicach.

Źródło: http://elendili.pl/viewtopic.php?p=168962#168962

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.