Fornost z Drużyną Wiewióry wspierają uchodźców z Ukrainy

Organizatorzy konwentu Fornost, w ramach fandomowej akcji Drużyny Wiewióry, przygotowali licytację wejściówki na tegoroczną imprezę, z której dochody zostaną przekazane na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Potrwa do niedzieli 6 marca, do północy.

Oprócz pełnej akredytacji w okresie 30 lipca – 7 sierpnia 2022 zwycięzca otrzyma również koszulkę z tegorocznej edycji konwentu. Kwotą wyjściową było 200 zł, w momencie pisania wiadomości udało się osiągnąć 340 zł. W licytacji można wziąć udział na Facebooku, w komentarzach do wiadomości https://www.facebook.com/groups/2061137844200629/permalink/3010644462583291/. Zwycięzca powinien ostateczną kwotę wpłacić na konto jednej z trzech organizacji: Polskiej Misji Medycznej, Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej lub Fundacji Humanosh im. Sławy i Izydora Wołosiańskich i przesłać organizatorom plik PDF z potwierdzeniem wpłaty.

Licytacja jest częścią akcji organizowanej przez Drużynę Wiewióry (Fandomową Grupą Wsparcia), w ramach której członkowie polskiego fandomu ze sprzedaży swoich rzeczy: książek, gier (komputerowych, planszowych, RPG), gadżetów, rękodzieła czy usług próbują zebrać fundusze na wspomniane trzy organizacje. Planowaną kwotą jest 300 000 zł, w momencie pisania i zakończenia 26% aukcji udało się osiągnąć prawie 236 tys. zł. Pełną listę aukcji (wśród których mogą znaleźć się inne związane w „Władcą Pierścieni”) można znaleźć w arkuszu Google dostępnym na stronie: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NqnMmRv9gwHypZUciNKglRvUwr5QG2wo0x5h29gS17M/edit lub śledząc facebookowy profil Drużyny Wiewióry https://www.facebook.com/groups/2061137844200629.

Drużyna Wiewióry to fandomowa inicjatywa, powstała w 2018 roku w celu zebrania pieniędzy na zakup onkologicznego leku na terapię Anny „Wiewióry” Płócienniczak-Babilon. W miesiąc udało się zebrać 100 tys. zł. Po tym sukcesie Fandomowa Grupa Wsparcia przygotowała kolejne akcje.

2 uwagi do wpisu “Fornost z Drużyną Wiewióry wspierają uchodźców z Ukrainy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.