Serialowy podcast od redaktorów The Prancing Pony Podcast

Alan Sisto i Shawn Marchese z PPP przygotowują nowy podcast, który poświęcony będzie serialowi „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Zatytułowany będzie „The Rings of Power Wrap-up Show”. Pierwszy odcinek zostanie nadany w sobotę, 12 lutego.

Do czasu premiery serialu, odcinki poświęcone będą omawianiu Drugiej Ery Śródziemia tak jak ją opisał Tolkien, przedstawione zostaną istotne wydarzenia, krainy i bohaterowie, by pomóc osobom niezaznajomionym z odpowiednimi książkami. Również nowe treści promocyjne od Amazonu mają dostać swoje odcinki, jak niedawne plakaty promocyjne czy artykuł z Vanity Fair. Gdy już 2 września tego roku wystartuje serial, redaktorzy opowiedzą o każdym odcinku, ocenią go, oraz porównają z odpowiednimi tekstami Tolkiena.

Podcastu można słuchać na wielu platformach, takich jak Apple PodcastsSpreaker czy Spotify. Prowadzony on będzie równolegle z The Prancing Pony Podcast. Zaś już teraz można odsłuchać kilkuminutową zapowiedź The Rings of Power Wrap-up Show.

The Prancing Pony Podcast to tolkienowski podcast, założony w lutym 2016 roku. W trakcie programu prowadzący zajmują się kolejnymi rozdziałami dzieł Tolkiena – omawiają je, czytają fragmenty. W ten sposób powstało już 238 odcinków. Podcast został wyróżniony Tolkien Society Award 2020 w kategorii Treści Online.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.