Trzecie „Spotkaniu przy kominku” Zlotu Arda

Grupa Zlot Arda zaprasza na trzecie spotkanie przy wirtualnym kominku. Spotkanie odbędzie się na Discordzie w niedzielę 13 lutego. Organizatorzy zapraszają do współtworzenia programu.

Podczas pierwszego spotkania, w październiku, omówiona została działalności Ardy i rozmawiano na temat „Twórczość Tolkiena jako studnia inspiracji”. Drugie spotkanie, w grudniu, przyniosło dwie prelekcje: o tolkienowskich planszówkach i systemie RPG „The One Ring” oraz czytanie dzieł Tolkiena z podziałem na role.

Program trzeciego spotkania nie został jeszcze ustalony. Chętni do wygłoszenia prelekcji na tematy tolkienowskie mogą zgłaszać się za pośrednictwem udostępnionego formularza. Swoje propozycje można zgłaszać do końca miesiąca.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00. Aby wziąć nim w udział, należy dołączyć do Ardowego kanału na Discordzie, korzystając z zaproszenia dostępnego pod adresem https://discord.com/invite/qSXAeBmSsM. Warto przed spotkaniem sprawdzić wydarzenie na Facebooku, gdyż linki do Discorda mogą z czasem wygasać.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/194164352887504.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.