Turniej Pierworodnych Synów Ilúvatara

Z okazji swoich szóstych urodzin, poznańska Drużyna Pyrlandii zaprasza na zabawę – Turniej Pierworodnych Synów Ilúvatara. Na Facebooku grupy od jutra do końca maja odbywać się będą pojedynki, mające formę głosowania.

Do turnieju wybrano 64 elfów-mężczyzn i ustawiono ich w pary. Każdego dnia rozpocznie się jeden pojedynek, podczas którego przez tydzień będzie można głosować na swojego ulubionego elfa. Zwycięzca stanie do walki ze zwycięzcą z innej pary, i tak aż do rozstrzygającego starcia 22 maja. Oprócz głosowania, można będzie też wspierać swojego kandydata, polecając poświęcone mu fragmenty twórczości Tolkiena lub fanów.

Pierwszy pojedynek, w którym wystartują Aegnor i Voronwë rozpocznie się jutro o godzinie 20.00. Całe wydarzenie można śledzić i brać w nim udział za pośrednictwem profilu Poznańskiego Towarzystwa Miłośników Tolkiena: https://www.facebook.com/ptmtdruzynapyrlandii/.

Podobny turniej zorganizowano w zeszłym roku, walka odbywała się o tytuł Ulubionej Córki Eru. Głosami fanów zwyciężyła Éowina.

Źródło: https://www.facebook.com/ptmtdruzynapyrlandii/posts/1787472291643686

Jedna uwaga do wpisu “Turniej Pierworodnych Synów Ilúvatara

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.