PeSTkon nr 31: Balrogowie

Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena zaprasza w piątek, 22 października, na pierwsze po wakacjach PeSTkonowe spotkanie online. W jego ramach odbędzie się prelekcja o balrogach.

Pełen tytuł prelekcji to „Balrogowie: skrzydlate nieloty czy demony bez skrzydeł”, a wygłosi ją Sławomir „Bombadil” Miklas. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem serwisu Zoom. Aby wziąć w nim udział, należy kliknąć na link: http://zoom.us/j/99794977189 i zainstalować program lub skorzystać z połączenia przez przeglądarkę. Można dołączyć również bezpośrednio z aplikacji, podając numer spotkania 997 9497 7189, a jako hasło słowo „przyjaciel” w sindarinie.

PeSTkon, czyli Poznańskie Spotkanie Tolkienistów to seria spotkań online, którą Poznańskie Towarzystwo Miłośników Tolkiena „Drużyna Pyrlandii” wprowadziło w maja 2020 w miejsce spotkań na żywo, które stały się utrudnione w czasach pandemii. Mimo powrotu do spotkań na żywo, formuła sieciowa będzie kontynuowana.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4724609760903560/.

Jedna uwaga do wpisu “PeSTkon nr 31: Balrogowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.