Los Gundabadu rozstrzygnie się w LOTRO

Gra „The Lord of the Rings Online” studia Standing Stone Games doczeka się nowego rozszerzenia, zatytułowanego „The Fate of Gundabad”, dodającego do gry m.in. nową klasę postaci: Brawler. Premierę zaplanowano na 10 listopada.

Dodatek będzie zakończeniem historii dziedzictwa Durina, rozpoczętej rok temu przez War of Three Peaks. Gracze, którzy zdecydują się zakupić dodatek, poza nową klasą, walczącym na bliski zasięg Brawlerem, otrzymają m.in. nowe zadania i lokacje, podniesienie limitu poziomu do 140, zmiany w systemie legendarnych przedmiotów czy nowe przymierze: krasnoludy Zhelruka.

Poza wersją standardową, studio Standing Stone Games przygotowało również rozbudowane pakiety „Collectors” i „Ultimate Fan”, oferujące rozmaite czy przedmioty kosmetyczne. Gracze pragnący kupić rozszerzenie za pomocą LOTRO points będą musieli poczekać do maja 2022. Wszyscy, którzy zamówią dodatek przedpremierowo, otrzymają dostęp do klasy Brawler już 13 października.

Przypomnijmy, że „The Lord of the Rings Online” to sieciowa gra RPG, która wystartowała w 2007 roku. Obecnie podstawowa wersja rozgrywki dostępna jest za darmo, choć pojawiają się płatne rozszerzenia – jak to właśnie opisywane.

Źródło: https://lotro.com/en/game/articles/fate-gundabad-faq-and-information

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.