Wrześniowe spotkanie Parmadilich w Katowicach

Parmadili zapraszają w sobotę, 4 września, na kolejne spotkanie w Katowicach. Odbędzie się w siedzibie Śląskiego Klubu Fantastyki. Hasło spotkania to: „Krajobrazy Śródziemia w naszej okolicy”.

Poprzednie, sierpniowe spotkanie dotyczyło prawa i bezprawia w Śródziemiu. Poruszone tematy to m.in. „Hobbit” jako powieść łotrzykowska, prawa Aragorna do tronu, struktura administracyjna i granice królestw Śródziemia, brak organów zajmujących się egzekwowaniem prawa oraz Saruman jako boss mafii.

Kolejne spotkanie zaplanowano na sobotę, 4 września, na godzinę 11:00. Odbędzie się w siedzibie Śląskiego Klubu Fantastyki (ul. A. Górnika 5) . Zostaną podjęte starania, by podobnie jak w poprzednich przypadkach, odbyła się transmisja również za pomocą platformy Jitsi, pod adresem http://meet.jit.si/ParmadiliSKF.

Parmadili (w quenyi „miłośnicy ksiąg”) to nazwa Sekcji Tolkienowskiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Jest to jedna z najdłużej działających polskich grup zrzeszających fanów twórczości Profesora. Powstała w 1985 roku, choć działalność około-tolkienowska odbywała się w Klubie już wcześniej. Ich działalność to m.in. comiesięczne spotkania tolkienowskie w Katowicach.

Źródło: http://elendili.pl/viewtopic.php?p=168918#168918

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.