EnnOnline 2021

Już w przyszłym tygodniu startuje sieciowy konwent EnnOnline, organizowany przez grupę Ennorath. Odbędzie się w czwartek i piątek, 22 i 23 lipca.

W zeszłym roku tradycyjny Zlot Ennorath nie odbył się z powodu pandemii. Po okresie pewnej niepewności, czy uda się imprezę przesunąć na miesiące jesienne, podjęto decyzję o zorganizowaniu jej w sieci pod nazwą EnnOnline. Również i w tym roku podjęto decyzję, by wydarzenie odbyło się w Internecie.

Pełnego programu jeszcze nie podano, można się go spodziewać w najbliższych dniach. Jednym z punktów będzie relacja z konferencji Tolkien Society, która odbyła się na początku lipca. Nie podano za pośrednictwem jakiej platformy wydarzenie dobędzie się, w zeszłym roku był to Discord.

Zlot Ennorath to LARP-owy konwent terenowy, podczas którego uczestnicy przez cały czas odgrywają postaci ze Śródziemia, próbując razem ze swoim Plemieniem zrealizować zadania ustalone przez scenariusz. Poza LARP-em, imprezie towarzyszą też inne atrakcje, jak wieczorne ogniska. Do 2019 roku odbyło się 12 edycji Zlotu Ennorath.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/328949178883957

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.