Czerwcowe spotkanie Parmadilich online

Parmadili zapraszają w sobotę, 12 czerwca na kolejne spotkanie online. Wstępne hasło kolejnego spotkania to: „Saruman, pozytywista czy romantyk?”.

Poprzednie, majowe spotkanie, dotyczyło historii alternatywnych w Śródziemiu. Rozważono takie wątki jak: Eomer nie rozbija oddziału orków, który uprowadził hobbitów, Smaug pożera Bilba podczas pierwszego spotkania, Thorin przeżywa wydarzenia „Hobbita” czy Pierścień zostaje wysłany na Zachód. Nie zabrakło też innych tematów, w tym nietolkienowskich.

Kolejne spotkanie zaplanowano na sobotę, 12 czerwca, na godzinę 18:00. Temat, nieco żartobliwie, by sprawdzić co tolkienowskiego da się z niego wyciągnąć, to „Saruman, pozytywista czy romantyk”. Spotkanie odbędzie się na platformie Jitsi, pod adresem http://meet.jit.si/ParmadiliSKF. Wystarczy w czasie spotkania kliknąć na link, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Parmadili (w quenyi „miłośnicy ksiąg”) to nazwa Sekcji Tolkienowskiej Śląskiego Klubu Fantastyki. Jest to jedna z najdłużej działających polskich grup zrzeszających fanów twórczości Profesora. Powstała w 1985 roku, choć działalność około-tolkienowska odbywała się w Klubie już wcześniej. Ich działalność to m.in. comiesięczne spotkania tolkienowskie w Katowicach – czasowo zawieszone ze względu na pandemię COVID-19. Od marca 2021 spotkania odbywają się za pośrednictwem Internetu.

Źródła: http://elendili.pl/viewtopic.php?p=168913#168913

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.