Dzień Czytania Tolkiena 2021, podsumowanie drugie

Kraków, Łazy i Oborniki – także ośrodki kultury z tych miast dołączają do Dnia Czytania Tolkiena, który jest już w najbliższy czwartek.

Krakowskie Centrum Kultury Podgórza przygotowuje słuchowisko nagrane przez pracowników na podstawie fragmentów książki. Zostanie ono opublikowane 25 marca w mediach społecznościowych Centrum: na Facebooku (https://www.facebook.com/CentrumKulturyPodgorza), YouTubie (https://www.youtube.com/channel/UCN8DrfUAZO9pIyPRIyc1ATg) oraz na Spotify (https://spoti.fi/3lwIy5x).

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach zaczyna obchody już jutro, potrwają do piątku. W tych dniach, każdy kto odwiedzi bibliotekę i wypożyczy książkę, otrzyma tolkienowską zakładkę. Źródło: https://www.biblioteka-lazy.pl/2021/03/22/dzien-czytania-tolkiena-zaproszenie-do-udzialu-w-akcji/.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Obornikach razem z Młodzieżową Radą Miejską również przygotowują jakieś wydarzenie online, zostało ono na razie opisane jako „niespodzianka”. Część dostępnych w mediach społecznościowych materiałów sugeruje, że będą to m.in. czytania fragmentów książek. Szczegóły mają pojawiać się w na stronach na Facebooku: https://www.facebook.com/Biblioteka-Publiczna-Miasta-i-Gminy-w-Obornikach-150756231640489/ i https://www.facebook.com/MlodziezowaRadaMiejskaOborniki. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1365256677180163.

Jak co roku, Goniec Rohański stara się przygotować listę wydarzeń organizowanych w całej Polsce z okazji Dnia Czytania Tolkiena, przypadającego 25 marca. W tym roku, ze względu na sytuację pandemiczną, większość z nich odbywać się będzie online. Cały czas czekamy na informacje o podobnych wydarzeniach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.