Konkurs fotograficzny „Pokaż, jak czytasz Tolkiena”

Biblioteka Sopocka przygotowała konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Czytania Tolkiena. Od dziś do 25 marca można przesyłać zdjęcia promującego twórczość Tolkiena. Do wygrania jest linoryt przedstawiający Aragorna.

Konkurs adresowany jest do osób powyżej 16 roku życia. Można przesłać jedno zdjęcie związane z książkami Tolkiena. Niedopuszczalne są fotomontaże polegające na łączeniu plików. Kryteria, jakie zostaną wzięte pod uwagę przy ocenie to zgodność z tematem i wartość artystyczna.

Jury ogłosi zwycięzców 26 marca. Nagrodą główną jest czarno-biały linoryt przedstawiający Aragorna, który wykonała Agata Perzyńska. Organizatorzy przewidują możliwość wyróżnienia dodatkowych osób, na które czekają gadżety biblioteczne i książki. Dodatkowo, nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na profilu facebookowym biblioteki.

Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć na stronie biblioteki: https://www.mbp.sopot.pl/wydarzenia/konkurs-fotograficzny-pokaz-jak-czytasz-tolkiena.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.