Konkurs „Zostań przewodnikiem po Śródziemiu”

Z okazji Dnia Czytania Tolkiena, Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zaprasza na konkurs „Zostań przewodnikiem po Śródziemiu”. Zadaniem jest przygotowanie do 25 marca folderu reklamującego wycieczkę po Śródziemiu.

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa, zwłaszcza literatury fantasy oraz rozwijanie kreatywności i fantazji. Trasa opisana w folderze musi mieć początek i koniec oraz przebiegać przez kilka miejsc Śródziemia. Każde z nich musi być opisane zgodnie z informacjami zawartymi przez Tolkiena w książkach. Folder musi liczyć maksymalnie 4 strony A4 i może być połączeniem tekstu i grafiki (takiej jak mapy, rysunki, zdjęcia). Prace zostaną ocenione pod kątem oryginalności, kreatywności, estetyki wykonania, zgodności w twórczością Tolkiena i sugestywności.

Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 lat, od 12 do 18 lat i powyżej 18 lat. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, które zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Zwycięskie prace będą również prezentowane w materiałach promocyjnych biblioteki. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej biblioteki, a także za pośrednictwem maila. Zwycięzcy muszą liczyć się z tym, że nagroda będzie do odbioru w bibliotece w Przeciszowie. Szczegóły i pełen regulamin dostępne są na stronie http://www.gbprzeciszow.pl/2021/02/19/konkurs-swiatowy-dzien-czytania-tolkiena-25-marca-2021-roku/.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.