Humble Bundle przedstawia Lord of the Rings 5e by Cubicle 7

Dopiero co pojawiła się okazja by zdobyć całą kolekcję PDF-owych podręczników do gry fabularnej The One Ring, a już w podobnych okolicznościach można zaopatrzyć się w cały zestaw drugiej śródziemnej gry od Cubicle Seven: The Adventures in Middle-Earth. Tym razem za akcją stoi serwis Humble Bundle. Ich najnowszy pakiet książkowy: Lord of the Rings 5e by Cubicle 7 to właśnie wspomniana gra i dodatki do niej. Jak to bywa, całość podzielona jest na kilka progów, zależnych od wpłaconej kwoty.

Od dolara w górę kupujący dostaje podręcznik główny Adventures in Middle-earth Player’s Guide oraz The Eaves of Mirkwood & Loremaster’s Screen i Rhovanion Region Guide a także zniżkę 30% do sklepu Cubicle Seven. Przekroczenie 8 dolarów dodaje The Road Goes Ever On, Mirkwood Campaign, Wilderland Adventures oraz Adventures in Middle-earth Loremaster’s Guide. Z kolei wpłata ponad 15 dolarów to kolejne 5 podręczników: Erebor Adventures, Lonely Mountain Region Guide, Bree-land Region Guide, Eriador Adventures i Rivendell Region Guide. Sam system Adventures in Middle-earth nie jest „samodzielną” grą w tym sensie, że nie jest to unikatowy zestaw reguł i zasad – to adaptacja systemu OGL 5e, uniwersalnego i otwartego zestawu mechanik gier fabularnych, spokrewnionego z Dungeons and Dragons. Oznacza to, że podstawowe zasady OGL 5e trzeba poznać samemu, choć odpowiednie materiały są dostępne w sieci. Osoby, które dotąd tylko rozważały zapoznanie się z tytułem powinny szczególnie przemyśleć tę promocję, jako że już wkrótce Cubicle Seven straci prawa do tytułu i jego dalsze losy na razie są niewiadome.

Źródło: https://www.humblebundle.com/books/lord-of-the-rings-5e-books

Jedna uwaga do wpisu “Humble Bundle przedstawia Lord of the Rings 5e by Cubicle 7

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.