„Letters from Father Christmas ” – wydanie deluxe od HarperCollins

Wiele dzieł Tolkiena zawdzięczamy jego dzieciom. Z tych Śródziemnych w tej kategorii można wymienić np. „Hobbita”, który według jednej z angedot nie zostałby spisany, gdyby młody Christopher dopytywał o nieścisłości jakie pojawiały się między jednym a drugim opowiadaniem przez ojca. Zaś poza Śródziemiem, jedną z książek, które Tolkien zaadresował bezpośrednio do swoich dzieci, są „Listy Świętego Mikołaja” (Letters from Father Christmas). Jest to zbiór ilustrowanych listów, które w okolicach Bożego Narodzenia Profesor podrzucał swoim dzieciom jako listy od Świętego Mikołaja.

Teraz, dzięki wydawnictwu HarperCollins kolekcjonerzy ekskluzywnych tolkienowskich precjozów mogą przygotować na półce miejsce na kolejną pozycję. 17 października anglojęzyczna wersja Letters from Father Christmas ukazała się w wersji deluxe. Co wyróżnia tę wersję od poprzednich? Po pierwsze, znajdziemy w środku wszystkie listy, obrazki a nawet koperty w jakich Profesor wysyłał listy – w poprzednich wersjach niektórych z nich brakowało. Po drugie, wszystkie rysunki (które są najważniejszą częścią tej książki) są w wysokiej, cyfrowej jakości. Po trzecie, książkę wydano w twardej oprawie, z eleganckim futerałem. Po czwarte, cena to 75 funtów, co można porównać do 8,99 funtów za wersję standardową i 3,99 funtów za ebook. Choć trzymając się tematu książki, zawsze można o nią poprosić Świętego Mikołaja w liście.

Źródło: https://www.harpercollins.co.uk/9780008327729/letters-from-father-christmas/

Jedna uwaga do wpisu “„Letters from Father Christmas ” – wydanie deluxe od HarperCollins

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.