The Lord of the Rings Adventure Card Game pojawi się na PC i konsolach 8 sierpnia

The Lord of the Rings: Adventure Card Game to komputerowa adaptacja gry Władca Pierścieni: Gra Karciana (a.k.a. Władca Pierścieni LCG) wydawnictwa Fantasy Flight Games. Jego elektroniczny oddział: Fantasy Flight Interactive postawił sobie za zadanie dostosowanie zasad do medium cyfrowego, by z jednej strony była szybsza i bardziej dostępna, zachowując przy tym ducha i klimat oryginalnej karcianki. W sierpniu zeszłego roku gra ukazała się w fazie wczesnego dostępu – co oznacza, że można w nią grać, ale nie wszystkie opcje są w pełni dostępne, mogą zdarzać się błędy, ale też gracze mogą wpłynąć na jej ostateczny kształt. Na takich zasadach karcianka miała działać tylko kilka miesięcy, a w sumie to już prawie rok mija. Jednak kilka dni Asmodee Digital, wydawcy gry, przedstawiło światu kilka nowych informacji o tytule. Po pierwsze, zmieniony został pierwotny tytuł, początkowo było to The Lord of the Rings: Living Card Game. Po drugie, została poszerzona lista platform na jakie gra ma się ukazać. Do komputerów osobistych dołączyły konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch. I co być może najważniejsze, padła data: 8 sierpnia 2019 – tego dnia gra ma opuścić wczesny dostęp. Pełna wersja gry ma dać graczom ponad 150 kart, 20 bohaterów oraz 3 kampanie (oraz nowe kampanie pojawiające się wraz z rozwoje gry).

Źródła:
https://www.gamasutra.com/view/pressreleases/344439/Asmodee_Digital_Brings_The_Lord_of_the_Rings_Adventure_Card_Game_to_Consoles_and_PC_on_August_8th_2019.php
https://steamcommunity.com/games/509580/announcements/detail/1586870199342447684

Jedna uwaga do wpisu “The Lord of the Rings Adventure Card Game pojawi się na PC i konsolach 8 sierpnia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.