Zlot Ennorath 2018

Nie może być mowy o liście wakacyjnych imprez tolkienowskich bez Zlotu Ennorath, organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Śródziemia. Jedenasta edycja tego wydarzenia odbędzie się od 26 do 30 lipca (czwartek-poniedziałek) w Bazie Biwakowej Popławy koło Pułtuska.

Czym jest Zlot Ennorath? To konwent terenowy, podczas którego uczestnicy przez cały czas odgrywają postaci ze Śródziemia, próbując razem ze swoim Plemieniem zrealizować ustalone zadania. Właściwie, prawie cały czas – wieczorami ork może zasiąść do ogniska z elfem i zapomnieć o rywalizacji. Aby wziąć udział w Zlocie, oprócz formalności jak zarejestrowanie się na stronie organizatora, trzeba wymyślić postać w którą chce się wcielić oraz zdecydować do którego z dziesięciu Plemion chce się należeć (sześć reprezentuje Wolne Ludy Śródziemia, cztery Siły Ciemności. Trzeba też przygotować odpowiedni strój.

Część fabularna będzie rozgrywać się na wschodzie Śródziemia, na terenach zaatakowanych przez Easterlingów. Na stronie Zlotu można przeczytać pierwszą część fabularnego wstępu. Poza grą główną, nie zabraknie innych rozrywek, w planach są m.in. Bitwa Łuczników i Konkurs Bardów.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/184855092170405/
Strona Zlotu: http://ennorath.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.