Dzicz Rhovanionu – bliska premiera i zapowiedź pierwszych dodatków

W styczniu pisaliśmy nadchodzącym nowym rozszerzeniu do gry Władca Pierścieni LCG, zatytułowanym Dzicz Rhovanionu. Wtedy poza enigmatyczną zapowiedzią, że premiera nastąpi jeszcze w tym roku (a polska premiera w tym samym czasie co światowa), niewiele było wiadomo o datach. Teraz już wiadomo znacznie więcej: czerwiec 2018. Tak, ten czerwiec, który dopiero co się rozpoczął.

Jak zwykle, wraz z dużym rozszerzeniem pojawi się również sześć zestawów przygodowych, tym razem znanych jako cykl Ered Mithrin. Dwa pierwsze scenariusze już zostały zapowiedziane, będą to The Withered Heath i Roam Across Rhovanion. Gracze wyruszą w mroźne Góry Szare, w miejsce gdzie według legend kiedyś żył smoki, a następnie spróbują przedostać się do goblińskiej twierdzy Gundabad. Do grona bohaterów dołączą Grimbeorn Stary i zwiadowca Haldan. Dodatkowe scenariusze zapowiedziano na razie tylko w wersji anglojęzycznej, biorąc jednak pod uwagę, że polski wydawca, Galakta, jeszcze nie ma w swojej ofercie wielu poprzednich cyklów, nie należy się ich szybko spodziewać po polsku.

Źródła:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/4/9/the-withered-heath/
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/5/23/roam-across-rhovanion/

Jedna uwaga do wpisu “Dzicz Rhovanionu – bliska premiera i zapowiedź pierwszych dodatków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.