LotR LCG: The Wizards Quest i koszmarne talie

Pora na garść wieści dotyczących gry The Lord of the Rings LCG. Pierwsza dotyczy wydarzenia The Wizard’s Quest, które zostanie rozegrane na tegorocznym Gen Conie (2-5 sierpnia, Indianapolis). W jego trakcie gracze będą mogli sami stworzyć własne scenariusze do gry, korzystając z przygotowanego do tego zestawu kart. Dokonają tego wybierając kolejne etapy scenariusza oraz odpowiednie zestawy przeciwności z przygotowanej puli. Tematycznie stworzona przygoda zbliży się do źródeł, bo rozegra się w Mrocznej Puszczy, tak jak scenariusze zestawu podstawowego, jednak choć część kart może w pierwszej chwili wydać się znajoma, będą wprowadzone pewne różnice. Sam zestaw do tworzenia The Wizard’s Quest ma być jakiś czas po Gen Conie dostępny do zakupu dla osób, które nie dotarły na imprezę (ani na Fellowship 2018).

Druga wiadomość to nowe koszmarne talie, czyli trudniejsze wersje znanych już scenariuszy – tym razem przyszła kolej na ostatnie trzy zestawy przygodowe z cyklu Ścigacza Snów: The Drowned Ruins, A Storm on Cobas Haven i The City of Corsairs. Przypomnijmy, że pierwsze trzy pojawiły się we wrześniu 2017. Koszmarne talie są już dostępne w wersji anglojęzycznej i niestety, na razie niewiele wskazuje by miały pokazać się po polsku.

Źródła:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/5/4/the-wizards-quest/
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/5/3/terrors-from-the-deep/

Jedna uwaga do wpisu “LotR LCG: The Wizards Quest i koszmarne talie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.