Ostatni z Siedmiu – wyzwania

Grupa Władca Pierścieni LCG Polskie Autorskie Karty zdradziła kolejną niespodziankę czekającą na uczestników wydarzenia Ostatni z Siedmiu podczas tegorocznego Pyrkonu. Są nią specjalne wyzwania. Podczas rozgrywania scenariusza Podróż przez Belegaer gracze mogą spróbować wykonać zadania w specjalny sposób, na przykład wystawić największą liczbę sojuszników ze wszystkich graczy podchodzących do gry. Cześć z tych celów jest jawna, a część na razie znana jest tylko z nazwy. Na wszystkich, którzy podczas Pyrkonu osiągną któreś z wyzwań, czekają niespodzianki.

Przypomnijmy, że poza Podróżą przez Belegaer z rozszerzenia Szara Przystań rozegrane zostaną jeszcze dwa scenariusze: Cień Przeszłości z rozszerzenia Czarni Jeźdźcy oraz specjalnie opracowany na tę okazję Ostatni z Siedmiu – przygoda, w której bohaterowie wyruszą odnaleźć jeden z pierścieni krasnoludów.

Można jeszcze zamawiać karty promocyjne, scenariusz Ostatni z Siedmiu oraz matę do gry. Dodatkowo, za sprawą dużego zainteresowania, jest też możliwy dodruk Ryzykownego Zwiadu, czyli scenariusza z Pyrkonu 2017, trzeba się jednak pospieszyć z zamówieniami – zeszłoroczne karty można zamawiać do 23 marca. Tegoroczne do 13 kwietnia.

Goniec Rohański jest patronem medialnym wydarzenia Ostatni z Siedmiu.

Źródło: https://www.facebook.com/wplcg/photos/a.1459371980942056.1073741829.1459260410953213/2011048985774350/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/554319178259509
Grupa Władca Pierścieni LCG Polskie Autorskie Karty na Facebooku: https://www.facebook.com/wplcg/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.