XIII Zlot Arda

Ostatnimi czasy przedstawiliśmy Wam kilka imprez tolkienowskich odbywających się w czasie wakacji. Oczywiście, lista w żaden sposób nie byłaby pełna, gdybyśmy pominęli Zlot Arda. Podobnie jak Ennorath, przybiera on postać fabularnej gry terenowej, w której uczestnicy odtwarzają wymyślone przez siebie postaci, należące do różnych z plemion Śródziemia i wspólnymi próbują osiągnąć ustalony cel gry.

Tegoroczny, trzynasty Zlot Arda odbędzie się od 11 do 15 sierpnia w bazie harcerskiej w Krzeczkowie koło Świebodzina. Akcja gry terenowej będzie rozgrywać się w 2970 roku Trzeciej Ery, w okolicach Eregionu, na szlaku do Fornostu. Tematem będzie turniej rycerski towarzyszący jarmarkowi z okazji 300 rocznicy zasadzenia pierwszego fajkowego ziela. Podczas Zlotu odbędą się również liczne konkursy (osadzone w tematyce turnieju) i warsztaty (zielarstwo, taniec irlandzki, śpiew i inne). Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę http://www.arda.org.pl lub na wydarzenie na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.